
Дряпка для котів 38x5x30 см з двома кульками та котячою мʼятою картонна Trixie
- В наявності
- Код: 48006
419 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коти обожнюють картон, вони із задоволенням сточують об нього свої кігтики та знаходять ще безліч розваг із цим матеріалом. Знаючи про таку особливу котячу любов, бренд Trixie створив із картону спеціальну дряпку.
- З двома кульками-іграшками
- З котячою м’ятою – для швидкого привчання улюбленця до дряпки
- Легка та компактна.
Розмір: 38 × 5 × 30 см
Матеріал: картон
Колір: різнокольоровий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Різні кольори |
| Тип | Плоска когтеточка |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Гігантські, Без обмежень |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 50 мм |
| Матеріал | Гофрокартон |
- Ціна: 419 ₴




