
Дряпка для котів 35x130x25 см 1 настінна дерево/сизаль біла/сіра Trixie Set
- В наявності
- Код: 49960*****
3 779 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Котам потрібно сточувати кігті – це їхній природній інстинкт. Задовольнити його і вберегти меблі допоможе така дряпка Trixie.
- Кріпиться на стіну. Це економить простір – ідеально для маленьких приміщень
- У набір входять: верхній і нижній настінні тримачі, 2 стовпчики з сизалевим покриттям (ø 9 × 58 см кожен), сполучний диск
Завдяки цій дряпці котик реалізує свій природний інстинкт, підтримає фізичне та психологічне здоров'я. А ви збережете цілісність інтер'єру власного будинку.
Матеріал: дерево, сизаль
Розмір: 35 × 130 × 25 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Сірий |
| Тип | Когтеточка-стовпчик |
| Розміщення | Настінне |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Без обмежень |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 1300 мм |
| Особливості | Місце для відпочинку |
| Матеріал | Сизаль |
- Ціна: 3 779 ₴



