
Дряпка-стовпчик для кошенят 40x38x50 см з іграшками сизаль/плюш бузкова Trixie Лапка
- В наявності
- Код: 42931
1 239 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Котам потрібно сточувати кігті – це їхній природній інстинкт. Задовольнити його і вберегти меблі допоможе така дряпка Trixie.
- Підходить для кошенят
- Для додаткового привернення уваги має іграшки
Завдяки цій дряпці котик реалізує свій природний інстинкт, підтримає фізичне та психологічне здоров'я. А ви збережете цілісність інтер'єру власного будинку.
Матеріал: сизаль: ø 6 мм, плюш (поліестер): 240 г/м²
Діаметр стовпчика: 6,5 см
Розмір: 40 × 38 × 50 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Бузковий |
| Тип | Когтеточка-стовпчик |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Без обмежень |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 500 мм |
| Матеріал | Сизаль |
- Ціна: 1 239 ₴






