
Дряпка-стовпчик для котів 38x64 см з іграшкою на мотузці сизаль/плюш античний рожевий Trixie Livia
- В наявності
- Код: 44720
1 689 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Котам потрібно сточувати кігті – це їхній природній інстинкт. Задовольнити його і вберегти меблі допоможе така дряпка Trixie.
- Оригінальний дизайн
- Спокійні кольори
- З оксамитом
Завдяки цій дряпці котик реалізує свій природний інстинкт, підтримає фізичне та психологічне здоров'я. А ви збережете цілісність інтер'єру власного будинку.
Матеріал: джут: ø 6 мм, плюш (поліестер): 390 г/м²
Діаметр стовпчика: 9 см
Розмір: d 38 × 64 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Рожевий |
| Тип | Когтеточка-стовпчик |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Без обмежень |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 640 мм |
| Особливості | Місце для відпочинку |
| Матеріал | Джут |
- Ціна: 1 689 ₴




