
Дряпка-будиночок для котів 50x118 см сизаль/плюш сіра Trixie Harvey
- В наявності
- Код: 44708*****
22 138 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Котам потрібно сточувати кігті – це їхній природній інстинкт. Задовольнити його і вберегти меблі допоможе цей будинок-дряпка від Trixie.
- Оригінальний дизайн
- Спокійні кольори
- Має два поверхи всередині і лежак зверху
- Зовнішня сторона дряпки з одного боку обтягнута сизалевим покриттям, з іншого – замшею. Лежаки покриті плюшем
Завдяки цій дряпці котик реалізує свій природний інстинкт, підтримає фізичне та психологічне здоров'я. А ви збережете цілісність інтер'єру власного будинку.
Матеріал: сизаль, довгошерстий плюш, замша (поліестер): 270 г/м², фліс.
Діаметр внутрішнього проходу: 21 см
Розмір зовнішніх віконець: 25 х 25 см
Розмір дряпки: d 50 × 118 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Сірий |
| Тип | Когтеточка-будиночок |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Без обмежень |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 1180 мм |
| Особливості | Місце для відпочинку |
| Матеріал | Сизаль |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник | Німеччина |
- Ціна: 22 138 ₴







