
Будиночок-лежак для котів 40x24x46 см фетровий світло-сірого кольору Trixie
- Немає в наявності
- Код: 36316*****
1 313 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лежак для котів Trixie Cave Luna легко може стати будиночком-печерою, а може лишатися відкритим лежаком. Все, як забажає ваш вусатий улюбленець!
- Фетр (поліестер)
- Стійка форма
- Подушка з плюшевим чохлом (поліестер) і наповнювачем з поліефірного флісу, стьобана
- З блискавкою
Розмір: 38 × 26 × 44 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Будиночок |
| Вид тварин | Кішки |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 460 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид | Будиночки-лежаки |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна-виробник | Німеччина |
- Ціна: 1 313 ₴



