
Туалет Природа Міні для котів 37х25,5х5,6 см
- В наявності
- Код: PR740436
101 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Туалет відмінно підходить для привчання маленьких кошенят і молодих котів. У лоток можна насипати будь-який наповнювач Sani Pet: деревинний, бентонітовий або силікагелевий. Лоток виготовлений з міцної первинної пластмаси, стійкий до подряпин і механічних пошкоджень, легко миється. Ще одна перевага матеріалу - він не вбирає запах і тривалий час зберігає презентабельний вигляд.
Переваги лотка «Міні»:
- зручний для кошенят і невеликих котів;
- універсальний дизайн;
- простота догляду.
Матеріал: первинний поліпропілен
Розмір: 37х25.5х5.6 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Туалет-лоток |
| Тип | Відкритий |
| Вид тварин | Кішки |
| Розмір породи тварин | Без обмежень |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Висота | 56 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Природа |
- Ціна: 101 ₴




