
Туалет Trixie для гризунів кутовий з лопаткою пластиковий 14x8x11 см
- В наявності
- Код: 6256
169 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Туалет - один з предметів першої необхідності для будь-якого живої істоти. Цей виріб відмінно впишеться в оточення вихованця, зроблений з високоякісного матеріалу, який не заподіє шкоди вихованцеві і забезпечить довгий термін служби!
Переваги:
- пластик
- спрощує прибирання клітки
- гігієнічний і легко очищається
- запобігає засмічення клітини
- з совком для збирання
- кольори в асортименті
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид | Туалет |
| Тип | Закритий |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 110 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник | Німеччина |
- Ціна: 169 ₴









