
Туалет Природа з сіткою для котів 36,5х27,5х5,5 см
- В наявності
- Код: PR740443
170 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Туалет для котів виготовлений з міцного первинного поліпропілену. Товщина стінок лотка робить його стійким до дряпання та інших механічних пошкоджень. Лоток рекомендується котам, які не люблять наповнювач або сильно розкидають його. Сітка дозволить вихованцеві відправляти всі потреби, не забруднивши лапки і не розкидуючи наповнювач. Потім сітку і лоток досить просто помити в проточній воді з м’яким миючим засобом.
Переваги туалету з сіточкою:
- гігієнічність і чистота;
- економія на наповнювачах;
- простота в догляді;
- тривалий термін служби.
Матеріал: первинний поліпропілен.
Розмір: 36.5х27.5х5.5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Туалет-лоток |
| Тип | Відкритий |
| Вид тварин | Кішки |
| Розмір породи тварин | Без обмежень |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 365 мм |
| Ширина | 275 мм |
| Висота | 55 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Природа |
- Ціна: 170 ₴




