
Туалет Trixie Carlo для котів з бортами пластиковий сірий 38x17х58 см
- В наявності
- Код: 40121
559 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Туалет для котів Trixie з бортиком «Carlo» 38 x 17 x 58 см (пластик) - це виріб відомого німецького виробника зоотоварів Trixie, який необхідний кожному, кому пощастило мати в будинку кішку.
Туалет необхідний для того, щоб у кішки було певний місце в будинку, де вона може справити нужду, не забруднюючи решту будинку. Туалет зроблений таким чином, що наповнювач не зможе розсипатися, зберігаючи чистоту в будинку. Туалет універсальний для всіх видів і порід кішок, габарити і зовнішній вигляд ідеально впишуться в будь-який будинок, а вихованець отримає один з найважливіших предметів для себе!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид | Туалет |
| Тип | Відкритий |
| Вид тварин | Кішки |
| Розмір породи тварин | Без обмежень |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 170 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 559 ₴

