
Туалет Trixie для котів Vico закритий пластик зелений/білий 40х40х56см
- Немає в наявності
- Код: 40279*****
1 111 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Туалет для котів Trixie «Vico» ефективно перешкоджає потраплянню бруду та неприємним запахам до вашої оселі.
Застібки Easy Click
Матеріал: пластик
Розмір: 40 × 40 × 56 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид | Туалет |
| Тип | Закритий |
| Вид тварин | Кішки |
| Розмір породи тварин | Без обмежень |
| Колір | Зелений |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 560 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 111 ₴



