
Туалет Trixie для котів Vico закритий пластик фіолетовий/білий 40х40х56см
- В наявності
- Код: 40278
1 009 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Туалет для котів Trixie «Vico» ефективно перешкоджає потраплянню бруду та неприємним запахам до вашої оселі.
Застібки Easy Click
Матеріал: пластик
Розмір: 40 × 40 × 56 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид | Туалет |
| Тип | Закритий |
| Вид тварин | Кішки |
| Розмір породи тварин | Без обмежень |
| Колір | Білий |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 560 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник | Німеччина |
- Ціна: 1 009 ₴


