
Туалет Trixie Прімо XXL з бортиками 56 х 25 х 71 см синьо-білий
- В наявності
- Код: 40175
1 679 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Туалет для котів Trixie Primo – це практичний та зручний виріб, який забезпечить вашому коту комфортні умови для справляння потреби. Має захисну рамку, яка запобігає розкиданню наповнювача під час використання, що допомагає зберегти чистоту у вашому житловому просторі. Рамка надійно фіксується завдяки застібкам Easy Click.
Матеріал: пластик
Розміри: 56 х 25 х 71 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид | Туалет |
| Тип | Відкритий |
| Вид тварин | Кішки |
| Розмір породи тварин | Без обмежень |
| Колір | Синій |
| Довжина | 710 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Висота | 250 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник | Німеччина |
- Ціна: 1 679 ₴




