
Дряпка для котів 40x30x11 см картонна з котячою мʼятою 2 шт мʼятно-кремовий Trixie Риба
- В наявності
- Код: 48015
679 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Що може бути кращим для кота, ніж дряпка з картону? Дві дряпки з картону! Та ще й з ароматом котячої м’яти.
Така дряпка стане ідеальним місцем для активного відпочинку та догляду за кігтиками, а ще збереже ваші меблі цілими.
Матеріли: картон
Розміри: 40 × 30 × 11 см
Колір: м'ята/вершки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Бежевий |
| Тип | Кігтеточка |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні, Великі, Без обмежень |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 110 мм |
| Матеріал | Гофрокартон |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна-виробник | Німеччина |
- Ціна: 679 ₴





