
Будиночок для котів 54x30x35 см фетр сірий Trixie Lene
- В наявності
- Код: 36271
2 319 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будиночок для котів і собак Trixie Lene – це міцна і затишна конструкція, яка стане улюбленим місцем відпочинку вашого вихованця. Виготовлений з високоякісних матеріалів, будиночок легко збирається і чиститься.
- Тримає форму
- З 2 входами
- Легко збирається
- З іграшкою на шнурку
Матеріал: фетр (поліестер)
Розміри: 54 × 30 × 35 см
Колір: сірий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Будиночок |
| Вид тварин | Кішки |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 350 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид | Будиночки-лежаки |
| Особливості | Трансформер |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна-виробник | Німеччина |
- Ціна: 2 319 ₴










