
Гамак для котів 54x28x33 см настінний біло-сірий Trixie
- В наявності
- Код: 49920
2 319 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гамак Trixie настінний – це зручний варіант для створення затишного місця відпочинку для вашого котика. Ось особливості гамака:
- Кріпиться на стіну – звільняє місце на підлозі та дозволяє вашому котику спостерігати за усім з висоти.
- М'який матеріал забезпечує комфортний сон та відпочинок для вашого улюбленця.
- Підходить для будь-якого інтер'єру
- Задня сторона обшита плюшем (поліестер)
Цей гамак може бути використаний як окремий елемент або, як елемент ігрового майданчика від Trixie.
Матеріал: сизаль/плюш (поліестер): 280 г/м²
Колір: білий/сірий
Розмір: 54 × 28 × 33 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Кішки |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Колір | Сірий |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 330 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид | Гамаки, мішки, тенти, тунелі |
| Особливості | З бортами |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна-виробник | Німеччина |
- Ціна: 2 319 ₴





