
Світильник Yee для акваріума світлодіодний 58см 16 Вт
- В наявності
- Код: YGX-057
791 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Правильно підібране освітлення для акваріума має важливе значення для розвитку і життєдіяльності природніх процесів у акваріумі. Акваріумний світильник YEE модель YGX057 підходить для акваріумів довжиною від 58-и до 67-и сантиметрів за рахунок висувних ніжок.
- Комбінація синіх та білих діодів імітує природні кольори.
- Висока яскравість без мерехтіння
- Рівномірна передача світла.
Довжина: 58 см
Потужність: 16W
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YEE |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світильник |
| Тип лампи | LED |
| Потужність | 16 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 580 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | YEE |
| Країна-виробник | Китай |
- Ціна: 791 ₴






