
Світильник Yee для акваріума світлодіодний Nepall з USB кабелем білий 5 Вт
- В наявності
- Код: NKD-010
706 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний акваріумний світильник Nepall призначений для наноакваріумів об'ємом до 30 літрів. Гнучка ніжка дозволяє обертати світильник на 360 градусів. Високоякісні діоди відтворюють природнє світло.
Завдяки спеціальному кріпленню світильник розміщується на верхній частині скла і фіксується затисними гвинтами.
Колірна температура: 7000-8000 K
Потужність: 5.0 W
Довжина кабелю: 164.0 см
Розміри: 20.0x5.4x2.0 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YEE |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світильник |
| Тип лампи | LED |
| Потужність | 5 Вт |
| Мінімальна колірна температура | 7000 К |
| Максимальна колірна температура | 8000 К |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Діаметр | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | YEE |
| Країна-виробник | Китай |
- Ціна: 706 ₴






