
Обігрівач Yee для акваріума YSH-100 металевий 30см 100 Вт
- В наявності
- Код: YEE-3007
555 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія автоматичних заглибних обігрівачів YSH вироблена з нержавіючої сталі. Надійний міцний корпус чудово підійде для крупних риб та черепах. Простий в установці та експлуатації. Встановлюється за допомогою присосок в місцях з гарним протоком води для рівномірного нагрівання води в акваріумі. Зверху присутній зручний регулятор для налаштування бажаної температури. Обігрівач підтримує встановлену користувачем температуру.
Потужність: 100w
Довжина: 30см
Довжина кабеля: 1m
Напруга: 220V
Гц: 50-60Гц
Діапазон регулювання температури: 12-34°С
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YEE |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Обігрівач |
| Потужність | 100 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Мінімальна температура | 12 град. |
| Максимальна температура | 34 град. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | YEE |
| Вид | Занурювальний |
| Матеріал | Метал |
| Країна-виробник | Китай |
- Ціна: 555 ₴





