
Обігрівач Yee для акваріума YGH-25 скляний 20см 25 Вт
- В наявності
- Код: YEE-3000
413 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія обігрівачів YGH для акваріума виготовлена з надміцного скла. Завдяки широкому діапазону регулювання температур підходить для різного типу акваріумів та їх мешканців. Простий у встановленні та експлуатації, кріплення за допомогою присосок. Зверху присутній зручний регулятор для налаштування бажаної температури. Обігрівач підтримує встановлену користувачем температуру.
Потужність: 25W
Довжина: 20см
Довжина кабелю: 85м
Напруга : 220V
Гц: 50-60Гц
Діапазон регулювання температури: 12-34°С
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YEE |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Обігрівач |
| Потужність | 25 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Мінімальна температура | 12 град. |
| Максимальна температура | 34 град. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | YEE |
| Вид | Занурювальний |
| Матеріал | Скло |
| Країна-виробник | Китай |
- Ціна: 413 ₴





