
Фільтр Yee аерліфтний синій
- В наявності
- Код: YEE-3631
191 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Аерліфтний акваріумний фільтр YEE завдяки використанню фільтрувальної бавовни високої щільності та високоякісного активованого вугілля, він може ефективно фільтрувати дрібне сміття у воді, хімічні домішки та усувати неприємний запах у воді.
Для роботи фільтра необхідний компресор.
Розмір: 8 х 8 х 5,8 см (без носика)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YEE |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Внутрішній фільтр |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 58 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | YEE |
| Продуктивність | до 300 л/г |
| Вид | Внутрішній |
| Потужність | До 20 W |
| Країна-виробник | Китай |
| Об'єм | до 60 л |
- Ціна: 191 ₴







