
Фільтр Yee для акваріума внутрішній 600 л/год 15 Вт
- В наявності
- Код: YJY-600
510 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Багатофункціональна серія внутрішніх фільтрів для акваріума YJY забезпечує фільтрацію, аерацію та циркуляцію води в акваріумі.
- Надійні присоски забезпечують прилягання до стінки акваріума та зменшення вібрації.
- Низький рівень шуму ≤30 дБ
- Легко розбирається та обслуговується.
- Фільтр обладнаний регуляцією подачі кисню.
Модель: YJY-600
К-ть фільтраційних ємностей: 1
Продуктивність: 650 л/г
Розміри: 6*6.5*20 см
Довжина кабелю: 113 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YEE |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Внутрішній фільтр |
| Потужність | 15 Вт |
| Продуктивність | 600 л/год |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Висота | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | YEE |
| Вид | Внутрішній |
| Країна-виробник | Китай |
| Об'єм | 401+ л |
- Ціна: 510 ₴





