
Фільтр Yee для акваріума внутрішній 500 л/год 8 Вт
- Немає в наявності
- Код: YJY-9100F****
529 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр для акваріума внутрішній. Модель: YJY-9100F
Кількість фільтраційних ємностей: 1
Продуктивність: 500 л/г
Розміри: 6.5*5.5*20 см
Довжина кабелю: 110 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YEE |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Внутрішній фільтр |
| Потужність | 8 Вт |
| Продуктивність | 500 л/год |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Висота | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | YEE |
| Вид | Внутрішній |
| Країна-виробник | Китай |
| Об'єм | 401+ л |
- Ціна: 529 ₴





