
Лежак для собак шоколадний 62*50*19 Pet Fashion DEVID
- В наявності
- Код: PR244450
1 569 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бездоганне поєднання елегантності та комфорту! Лежак DEVID подарує вашому чотирилапому другу справжній релакс. Якісний відпочинок і глибокий сон надзвичайно важливі для фізичного та психічного стану, тож якісний та зручний лежак – це інвестиція в здоров’я та довголіття улюбленця. Модель виготовлена з турботою про хвостиків і водночас дуже практична – подушку та наповнення бортиків можна виймати і прати чохол.
Характеристики лежака Devid:
- розмір подушки 40х36х13 см
- подушка знімна
- чохол з подушки та лежака можна знімати – валики з бортиків виймаються
- гіпоалергенний наповнювач, що чудово тримає форму
- міцний довговічний матеріал.
Розмір: 62х50х19 см
Колір: шоколадний
Матеріал: меблева тканина, меблевий вельвет, холофайбер, флізелін.
Рекомендується ручне прання при температурі не вище 30 ℃.
Відтінки кольорів реального товару, можуть відрізнятися від фото на екрані пристроїв залежно від виду екрана та його передачі кольору.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pet Fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Собаки |
| Розмір породи тварин | Середні |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Колір | Коричневий |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 620 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 190 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид | Лежаки |
| Особливості | Знімна подушка |
| Матеріал | Меблева тканина |
| Порода | Для середніх порід |
| Країна-виробник | Україна |
- Ціна: 1 569 ₴





