
Лежак для собак 95x78x24 см сірий Pet Fashion Bosphorus 3
- В наявності
- Код: PR244458
2 699 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Практичний лежак з цупкого водонепроникного матеріалу підходить для активних собак.
Лежак стійкий до механічних пошкоджень, тому легко витримає будь-які ігри та перепади настрою вашого улюбленця. Гіпоалергенний наповнювач холофайбер дозволяє лежаку тримати форму і не м'ятися. Чохол подушки знімний і простий у догляді. Він легко чиститься за допомогою щітки або вологої губки.
Переваги:
- Міцність та довговічність
- Зручність чищення і прання
- Гіпоалергнний наповнювач
Матеріал: 100% поліестер, холофайбер
Поради з догляду. Верхню частину лежака і знімний чохол подушки можна очищувати за допомогою щітки або губки з миючим засобом або без нього. Для збереження форми і зовнішнього вигляду виробу прати у пральній машині не рекомендується.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pet Fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Собаки |
| Розмір породи тварин | Великі |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Колір | Сірий |
| Форма | Овальна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 950 мм |
| Ширина | 780 мм |
| Висота | 240 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид | Лежаки |
| Особливості | Знімна подушка |
| Матеріал | Меблева тканина |
| Порода | Для великих порід |
| Країна-виробник | Україна |
- Ціна: 2 699 ₴





