
Лежак для собак 75*55*23 Pet Fashion Umbrella
- В наявності
- Код: PR244447
1 719 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вишукана форма, міцна і водночас м’яка тканина, комфортна пружна подушка, приємний колір – все це лежак Umbrella. Песик напевно буде задоволений таким зручним місцем для відпочинку, а турботливим петбатькам модель буде до вподоби завдяки надзвичайній практичності – його дуже легко і зручно чистити і прати.
Характеристики лежака Umbrella:
- розмір подушки 60х40х12 см
- подушка знімна
- чохол з подушки та лежака можна знімати – валики з бортиків виймаються
- холофайбер – гіпоалергенний наповнювач, не збивається, не вбирає запахи
- меблева тканина має привабливий вигляд, міцна та довговічна.
Розмір: 75х55х23 см
Колір: кавовий
Матеріал: меблева тканина, меблевий вельвет, холофайбер, флізелін.
Рекомендується ручне прання при температурі не вище 30 ℃.
Відтінки кольорів реального товару, можуть відрізнятися від фото на екрані пристроїв залежно від виду екрана та його передачі кольору.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pet Fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лежак |
| Вид тварин | Собаки |
| Розмір породи тварин | Середні |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Колір | Коричневий |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 750 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Висота | 230 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид | Лежаки |
| Особливості | Знімна подушка |
| Матеріал | Меблева тканина |
| Порода | Для середніх порід |
| Країна-виробник | Україна |
- Ціна: 1 719 ₴





