
Губка Juwel для акваріума Nitrax M для внутрішнього фільтра Bioflow M
- Немає в наявності
- Код: 88055СПЕЦЦЕНА
324 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
JUWEL Nitrax знижує рівень нітратів у вашому акваріумі, що призводить до значного зменшення росту водоростей. Нітракс це біологічний фільтр, що містить спеціальні мікроорганізми, які розщеплюють отруйні метаболіти (амоній/нітрит) у вашому акваріумі, зменшуючи таким чином небезпеку загибелі риб. Нітракс також зменшує ріст водоростей, анаеробно розщеплюючи нітрати, тим самим підтримуючи життєздатність вашої риби.
Характеристики JUWEL Nitrax:
- Зменшує кількість нітратів
- Сприяє росту рослин
- Підвищує життєздатність вашої риби
- Чисто біологічно активний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Juwel |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Губка для фільтра |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Висота | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Juwel |
| Наповнювач | Губка |
| Країна-виробник | Німеччина |
- Ціна: 324 ₴

