
Туалет Природа Доллі для котів 31x42x11 см
- В наявності
- Код: PR740434
156 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прекрасний варіант туалету для дорослих котів. Для лотка можна використовувати будь-який наповнювач серії Sani Pet: деревинний, силікагелевий, бентонітовий. Високі бортики не дають наповнювачу висипатися, але не заважають тварині відправляти природні потреби. Первинний поліпропілен - міцний, стійкий до дряпання та інших механічних пошкоджень матеріал, тому туалет буде служити довго. Пластик не вбирає запахи і добре відмивається.
Переваги туалету «Доллі»:
- зручність для тварин, які віддають перевагу лоткам з наповнювачами;
- міцність і довговічність;
- універсальний дизайн;
- простота догляду.
Матеріал: первинний поліпропілен.
Розмір: 42х31х11 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Туалет-лоток |
| Тип | Відкритий |
| Вид тварин | Кішки |
| Розмір породи тварин | Без обмежень |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Висота | 110 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Природа |
- Ціна: 156 ₴




