
Дряпка-стовпчик для котів 31x50 см з іграшкою на мотузці сизаль Trixie
- В наявності
- Код: 4309
959 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дряпка-стовпчик Trixie з іграшкою на мотузці h:50 см (бірюзова, червона, чорна, синя) буде чудовим подарунком для вашого кота, бо це – дивовижний розважальний аксесуар для котів50 см (бірюзова, червона, чорна, синя), ви отримуєте чудовий аксесуар для розвитку вашого друга.
Особливості дряпки:
- Ідеальні габарити
- Зручна
- Зроблена з якісних матеріалів
- Універсальна
- Сприяє розвитку і точінню кігтів
- Дозволить корисно проводити дозвілля
- Подарує тварині гарний настрій
Дряпка-стовпчик Trixie з іграшкою на мотузці h:50 см (бірюзова, червона, чорна, синя) у формі стовпа не займе багато місця удома і гармонічно впишеться в інтер'єр. Зручна форма дозволить без проблем точити кігті і задовольняти інстинкти, викликаючи інтерес у кота, та розважаючи його
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Різні кольори |
| Тип | Когтеточка-стовпчик |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Без обмежень |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Висота | 500 мм |
| Матеріал | Сизаль |
- Ціна: 959 ₴






