
Дряпка для котів 32x32x65 см з будкою жакардова Природа Д1
- Немає в наявності
- Код: PR740307*****
1 156 ₴
Дряпки - необхідний аксесуар в будинку, де є кішка. Сточування кігтів - природна потреба цих ласкавих вихованців, і аби задовольнити її, вони можуть використовувати меблі, стіни, двері. Але такий варіант зазвичай не влаштовує господарів, тому спеціальна дряпка дозволить вирішити відразу два завдання:
- задовольнити бажання кішки поточити кігті
- зберегти цілими меблі, стіни, килими та інші предмети.
Просто, функціонально, зручно і красиво - такі відгуки отримують ці дряпки з будиночком від господарів котів. А вихованці із задоволенням відпочивають в затишних «хатках», а коли там спекотно або хочеться тримати обстановку навколо під контролем - на просторій квадратній площадці, закріпленої на стовпчику-дряпці.
Обгорнутий шнуром з сизалю - натурального волокна агави, абсолютно безпечного для тварин і стійкого до дряпання. Різноманітність кольорів, універсальний дизайн і продумана конструкція роблять модель однією з найбільш популярних. Якщо ви хочете порадувати вихованця, зберегти меблі - ця модель те, що вам потрібно.
Матеріал: ДСП, штучне хутро, сизаль
Розмір: 32x32x65 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Різні кольори |
| Тип | Когтеточка-будиночок |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Без обмежень |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 650 мм |
| Особливості | Місце для відпочинку |
| Матеріал | Джут |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Природа |
| Країна-виробник | Україна |
- Ціна: 1 156 ₴

