
Дряпка-стовпчик для котів 40x30x50 см з іграшкою на мотузці та мишкою на пружині сизаль/плюш Trixie
- В наявності
- Код: 4306
1 299 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дряпка-стовпчик Trixie «Scratch Me» 50 см буде прекрасним подарунком для вашого кота, бо це – дивовижний розважальний аксесуар для котів
Особливості дряпки:
- Ідеальні габарити
- Надійна
- Зроблена з якісних матеріалів
- Підходить для всіх порід
- Ідеально виконує функціонал
- Дозволить корисно проводити дозвілля
- Подарує тварині гарний настрій
Дряпка-стовпчик Trixie «Scratch Me» 50 см у формі стовпа не займе багато простору удома і чудово впишеться в інтер'єр. Зручна форма дозволить без проблем точити кігті і задовольняти інстинкти, викликаючи інтерес у кота, та розвиваючи його
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Різні кольори |
| Тип | Когтеточка-стовпчик |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Без обмежень |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 500 мм |
| Матеріал | Сизаль |
- Ціна: 1 299 ₴







