
Дряпка для котів 36x36x43 см з іграшкою на мотузці сизаль/плюш бежева Trixie Junior Vitoria
- В наявності
- Код: 43751
2 139 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дряпка Trixie з будиночком «Vitoria» (бежева) 43 см стане прекрасним подарунком для вашого улюбленця, бо це – дивовижний розважальний аксесуар для котів
Особливості дряпки:
- Компактна
- Зручна
- Зроблена з якісних матеріалів
- Універсальна
- Ідеально виконує функціонал
- Збереже від пошкоджень меблі та речі
- Подарує тварині гарний настрій
Дряпка Trixie з будиночком «Vitoria» (бежева) 43 см у формі стовпа з будинком не займе багато простору удома і гармонічно впишеться в інтер'єр. Зручна форма дозволить без проблем точити кігті і задовольняти інстинкти, викликаючи інтерес у кота, та розважаючи його, а будинок стане улюбленим місцем для сну та відпочинку
- Оббивка з плюшу зі вставкою з сизалю для точіння кігтів
- Оббивка стовпа з натурального сизалю
- З іграшкою на гумці
Колір: бежевий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Бежевий |
| Тип | Когтеточка-ігровий комплекс |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Без обмежень |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 430 мм |
| Особливості | Місце для відпочинку |
| Матеріал | Сизаль |
- Ціна: 2 139 ₴





