
Дряпка-комплекс для котів 40x40x117 см з іграшкою на мотузці сизаль/плюш сіра Trixie Altea
- В наявності
- Код: 43882
3 779 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дряпка Trixie "Altea" сіра 117 см буде чудовим подарунком для вашого кота, бо це – дивовижний розважальний аксесуар для котів
Особливості дряпки:
- Компактна
- Надійна
- Безпечна
- Підходить для всіх порід
- Ідеально виконує функціонал
- Дозволить корисно проводити дозвілля
- Подарує тварині гарний настрій
Дряпка Trixie "Altea" сіра у формі стовпа не займе багато місця удома і гармонічно впишеться в інтер'єр. Зручна форма дозволить без проблем точити кігті і задовольняти інстинкти, викликаючи інтерес у кота, та розвиваючи його, а додоаткові елементі даної моделі внесуть більше простору і розмаїття в ігри
- джут/ плюш (поліестер)
- м'які платформи
- колір: платиновий сірий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Сірий |
| Тип | Когтеточка-ігровий комплекс |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Без обмежень |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 1170 мм |
| Особливості | Місце для відпочинку |
| Матеріал | Джут |
- Ціна: 3 779 ₴









