
Дряпка для котів 23x49 см настінна кутова сизаль/плюш бежева Trixie
- В наявності
- Код: 43191
729 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дряпка-дошка Trixie кутова 23 см / 49 см (бежева) стане прекрасним подарунком для вашого улюбленця, бо це – дивовижний розважальний аксесуар для котів
Особливості дряпки:
- Компактна
- Зручна
- Безпечна
- Підходить для всіх порід
- Ідеально виконує функціонал
- Дозволить корисно проводити дозвілля
- Задовольнить потреби кота
Дряпка-дошка Trixie кутова 23 см / 49 см (бежева) у формі стовпа не займе багато простору удома і гармонічно впишеться в інтер'єр. Зручна форма дозволить без проблем точити кігті і задовольняти інстинкти, викликаючи інтерес у кота, та розвиваючи його.
Характеристики:
- Сизаль / плюш
- Задня сторона покрита плюшем
- Розмір кожної когтеточки - 11х41 см
- Загальний розмір конструкції - 23.5х49.5см
- підвісна
- Колір бежевий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Бежевий |
| Тип | Кутова кігтеточка |
| Розміщення | Настінне |
| Розмір породи тварин | Без обмежень |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 490 мм |
| Матеріал | Сизаль |
- Ціна: 729 ₴


