
Будиночок-переноска Природа для тваринок 17x8x9 см
- В наявності
- Код: PR740810
12 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будиночок-переноска для тварин зроблений з цупкого картону. Він легко відкривається та надійно закривається за допомогою вирізів на боковій частині. Зверху будиночок має отвори для вентиляції.
Матеріал: Картон
Розмір: 17х8х8,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Будиночок |
| Тварина | Гризуни |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Природа |
| Призначення | Для мишей і щурів |
| Матеріал | Картон |
| Країна-виробник | Україна |
- Ціна: 12 ₴

