
Гамак Trixie Cuddly Cave для гризунів плюш 9x12x16 см
- В наявності
- Код: 6276
229 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хом’якам, як і будь-яким іншим домашнім улюбленцям потрібно організувати гарну домівку. Одним з елементів якої може стати зручний гамак для хом’яка хутряний 9*16*12см.
Перевагами цього виробу є:
- Зручність кріплення.
- Виготовлений з нейлону, поліестеру та вовни найвищої якості.
- Не піддається корозії.
- Дуже подобаються тваринам.
Придбати гамак для хом’яка ви маєте можливість на сайті нашого інтернет-магазину у будь-який час доби. Ми максимально швидко обробимо ваше замовлення та надішлемо гамак на адресу, яку ви вкажете. Якщо у вас є питання по товару, оплаті, або доставці – телефонуйте нам і ми з радістю на них відповімо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Гамак |
| Тварина | Гризуни |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 120 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Для хом'яків |
| Матеріал | Текстиль |
| Країна-виробник | Німеччина |
- Ціна: 229 ₴




