
Туалет Природа Маркіз з рамкою для котів 42,5х31,5х13 см
- В наявності
- Код: PR740435
210 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Глибокий туалет з рамкою виготовлений з первинного поліпропілену - міцного матеріалу, що не вбирає запахи і добре миється. Рамка попереджає пересипання наповнювача на підлогу, якщо ваш вихованець активно його загрібає. Рекомендуємо використовувати гігієнічні наповнювачі серії Sani Pet, які більше подобаються вашому вихованцеві: деревинні, бентонітові або силікагелеві.
Переваги туалету «Маркіз»:
- високі бортики і рамка попереджають пересипання наповнювача на підлогу;
- простота в догляді;
- міцність і довговічність;
- лаконічний привабливий дизайн.
Матеріал: первинний поліпропілен.
Розмір: 42.5х31.5х13 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Туалет-лоток |
| Тип | Відкритий |
| Вид тварин | Кішки |
| Розмір породи тварин | Без обмежень |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 425 мм |
| Ширина | 315 мм |
| Висота | 130 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Природа |
- Ціна: 210 ₴




