
Переноска Trixie для гризунів Mini-Capri до 2 кг сіра/зелена пластик 40х22х30 см
- В наявності
- Код: 39802
839 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переноска Trixie «Mini-Capri» 40 x 22 x 30 см (пластик) - це розробка відомого німецького бренду зоотоварів Trixie, яка призначена для транспортування вихованців в поїздках. Вихованці часто погано реагують на будь-якого роду переїзди, а це безпосередньо впливає на їх здоров'я. Структура переноски забезпечить вихованцеві максимальний комфорт, а хороша вентиляція дозволить зберегти самопочуття вихованця на високому рівні.
Основні переваги переноски:
- Міцні кріплення
- Зручна ручка
- Зроблено з натуральних матеріалів
- Хороші умови для вихованця
- Підходить для всіх порід
- Відмінно убезпечить вихованця
Така переноска допоможе вихованцеві забути про всі труднощі переїзду, він буде надійно захищений від навколишнього світу, а комфортні умови перетворять довгу дорогу в відпочинок!
Характеристики:
- пластик
- відкривається зверху
- з плечовим ременем
- 2 ручки для перенесення
- з прорізами для забезпечення оптимальної циркуляції повітря
- колір: світло-сірий / синій
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид | Контейнер-переноска |
| Вид тварин | Гризуни |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Максимальне навантаження | 2 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 300 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Особливості | Розбірна |
| Тип | Переноски |
| Країна-виробник | Німеччина |
- Ціна: 839 ₴




