
Дряпка-хвиля для котів 44x25x39 см сизаль/плюш світло-коричнева Trixie Inca
- В наявності
- Код: 4341
1 859 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дряпка Trixie "Inca" хвиля 44х25х39см стане чудовим подарунком для вашого кота, бо це – дивовижний розважальний аксесуар для котів
Особливості дряпки:
- Ідеальні габарити
- Зручна
- Зроблена з якісних матеріалів
- Підходить для всіх порід
- Ідеально виконує функціонал
- Збереже від пошкоджень меблі та речі
- Задовольнить потреби кота
Дряпка Trixie "Inca" у формі хвилі не займе багато місця удома і чудово впишеться в інтер'єр. Зручна форма дозволить без проблем точити кігті і задовольняти інстинкти, викликаючи інтерес у кота, та розважаючи його
- Розміри: підстава 44 / 25см
- Стовпчик 37 см, діаметр 8 см
- Висота конструкції 39 см
- матеріал сизаль і штучне хутро
- колір бежевий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Бежевий |
| Тип | Когтеточка-ігровий комплекс |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Без обмежень |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 390 мм |
| Матеріал | Сизаль |
| Товщина | 8 мм |
- Ціна: 1 859 ₴



