
Дряпка-комплекс для котів 39x39x109 см з іграшкою на мотузці сизаль/плюш чорна Trixie Palamos
- В наявності
- Код: 43787
4 459 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коти по натурі – грайливі тварини з інстинктами мисливця, а тому, їм важливо мати можливість постійно тримати свої кігті гострими і застосовувати за призначенням. Такі ігри можуть призвести до пошкодження меблів та речей удома, а тому, розробка німецького виробника Trixie Дряпка Trixie з будиночком «Palamos» 109 см, стане ідеальною покупкою. Ваш улюбленець зможе веселитися і розвиватись, не шкодячи речам удома.
Основні переваги дряпки:
- Зручна
- Підходить для усіх порід
- Гармонічно впишеться в інтер’єр
- Універсальна
- Виступає в ролі цілого ігрового комплекса
Також, комплекс оснащений платформами для спостереження і відпочинку. Такий аксесуар стане справжнім раєм для кота, де він зможе весело і корисно проводити своє дозвілля, відпочивати, спати і ховатися. Купити дряпки та інші товари для котів ви можете у нас на сайті
- Оббивка з плюшу
- Оббивка стовпів з джуту
- З іграшкою на гумці
- Колір: антрацит
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Чорний |
| Тип | Когтеточка-ігровий комплекс |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Без обмежень |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Висота | 1090 мм |
| Особливості | Місце для відпочинку |
| Матеріал | Джут |
- Ціна: 4 459 ₴



