
Дряпка для котів 37x27x75 см кутова з іграшкою сизаль/плюш бежева Trixie Lorca
- В наявності
- Код: 4350
2 659 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дряпка Trixie кутова «Lorca» (бежева) 37*27*75см стане чудовим подарунком для вашого кота, бо це – дивовижний розважальний аксесуар для котів.
Особливості дряпки:
- Ідеальні габарити
- Зручна
- Зроблена з якісних матеріалів
- Підходить для всіх порід
- Ідеально виконує функціонал
- Збереже від пошкоджень меблі та речі
- Задовольнить потреби кота
Дряпка Trixie кутова «Lorca» (бежева) 37*27*75см у формі стовпа не займе багато простору удома і чудово впишеться в інтер'єр. Зручна форма дозволить без проблем точити кігті і задовольняти інстинкти, викликаючи інтерес у кота, та розважаючи його.
- Плюшеве покриття з сизалевого вставками
- Задня сторона покрита плюшем
- Іграшка на шнурку
- Колір бежевий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Бежевий |
| Тип | Когтеточка-стовпчик |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Без обмежень |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал | Сизаль |
- Ціна: 2 659 ₴


