
Ремінь-повідець Trixie для собак до 40 кг Hands Free нейлон розмір M-L ремінь 60-120 см/40 мм х повідець 100-135 см/25 мм
- В наявності
- Код: 1275
1 279 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей аксесуар сміливо можна називати «Hands Free», адже він представляє собою ремінь з повідком і має безліч переваг:
- Незамінний для бігу, скандинавської ходьби
- Повідець не перекручується
- Різкі ривки собаки пом'якшуються амортизатором та еластичністю пояса
- М'який чохол на пряжці поясного ременя
- Швидко та легко знімається
- Довжина повідця регулюється
- Повідець можна використовувати окремо
- З кишенями
- Має світловідбиваючі елементи
Виготовлений з нейлону.
Розміри: пояс: 60-120 см/40 мм, повідець: 1,00-1,35 м/25 мм
Для тварин до: 40 кг
Колір: чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Повідець |
| Матеріал | Поліестер |
| Вид тварин | Собаки |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Розміри | |
| Довжина | 1350 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид | Повідці |
| Особливості | Для тренувань |
| Порода | Для середніх порід |
- Ціна: 1 279 ₴

