
Будиночок Trixie для гризунів Hendrik деревʼяний 15х11х12 см
- В наявності
- Код: 6171
319 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будь-який вихованець потребує окремого місця у будинку, де він зможе відпочивати, спати або ховатися від дітей і під час негоди на вулиці. Спеціально для цього знаменитий бренд зоотоваров пропонує вам свою розробку - Будиночок для гризунів Trixie «Hendrik» 15 x 11 x 12 см (дерево), яка прослужить ідеальним притулком для вашого вихованця.
Основні переваги будиночка:
- Зроблений з високоякісних матеріалів
- Зручний
- Безпечний для тварини
- Має досить місця
- М'який
- Гарний зовнішній вид
- Надійний
- Практичний
Будиночок для гризунів Trixie «Hendrik» 15 x 11 x 12 см (дерево) швидко стане улюбленим місцем вашого вихованця, він відпочиватиме з комфортом, що позитивно вплине на його настрій і самопочуття відповідно!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Будиночок |
| Тварина | Гризуни |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 120 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Дерево |
| Країна-виробник | Німеччина |
- Ціна: 319 ₴

