
Дряпка для котів 48x5x13 см з котячою мʼятою картонна Trixie Scratchy
- В наявності
- Код: 4327
259 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коти обожнюють картон, вони із задоволенням сточують об нього свої кігтики та знаходять ще безліч розваг із цим матеріалом. Знаючи про таку особливу котячу любов, бренд Trixie створив із картону спеціальну дряпку.
- З котячою м’ятою – для швидкого привчання улюбленця до дряпки
- Легка та компактна.
Розмір: 48 × 5 × 13 см
Матеріал: картон
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Різні кольори |
| Тип | Кігтеточка |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Без обмежень |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 50 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Картон |
- Ціна: 259 ₴




