
Дряпка для котів 33x50 см з будиночком та іграшкою на мотузці сизаль/плюш бежева Trixie Edoardo
- В наявності
- Код: 4331
3 779 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коти по натурі – грайливі тварини з інстинктами мисливця, а тому, їм важливо мати можливість постійно тримати свої кігті гострими і застосовувати за призначенням. Такі ігри можуть призвести до псуванна меблів та речей удома, а тому, розробка німецького бренду Trixie Дряпка Trixie будиночок-вежа «Edoardo» (кремовий) 50 см, стане ідеальною покупкою. Ваш улюбленець зможе розважатися і навчатися, не шкодячи речам удома.
Основні переваги дряпки:
- Безпечна
- Підходить для усіх порід
- Гармонічно впишеться в інтер’єр
- Дозволе тримати кігті гострими
- 2 яруси
- З іграшкою на мотузці
Такий аксесуар стане справжнім раєм для кота, де він зможе весело і корисно проводити своє дозвілля, відпочивати, спати і ховатися. Купити дряпки та інші товари для котів ви можете у нас на сайті
- Оббивка: сизаль для точіння кігтів і довгошерсте плюш
- м'які платформи
- 2 секції всередині, оббивка з флісу
- З іграшкою на гумці
- Колір: коричневий / кремовий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Бежевий |
| Тип | Когтеточка-будиночок |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Без обмежень |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 500 мм |
| Особливості | Місце для відпочинку |
| Матеріал | Сизаль |
- Ціна: 3 779 ₴




