
Будиночок для котів 35x33x65 см з дряпкою сірий Trixie Lukas
- В наявності
- Код: 36290
4 459 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кожен вихованець потребує окремого місця у будинку, де він зможе відпочивати, спати або ховатися від дітей і під час негоди на вулиці. Спеціально для цього відомий німецький виробник зоотоваров Trixie пропонує вам свою розробку - Лежак-дряпка Trixie «Lukas» 35 см / 33 см / 65 см (сірий), яка прослужить ідеальним притулком для вашого друга.
Основні переваги будиночка:
- Зроблений з високоякісних матеріалів
- Комфортний
- Безпечний для тварини
- Має багато простору
- М'який
- Гарний естетичний вид
- Довговічний
- Практичний
Лежак-дряпка Trixie «Lukas» 35 см / 33 см / 65 см (сірий) швидко стане улюбленим місцем вашого вихованця, він відпочиватиме з комфортом, що позитивно вплине на його настрій і самопочуття відповідно!
- Оббивка з плюшу з вставками з сизалю
- спінений наповнювач
- Вуха з шарудить фольгою
- Знімна подушка з наповнювачем з флісу
- Подушка: ручне прання до 30 ° C
- З іграшками на гумках
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Будиночок |
| Вид тварин | Кішки |
| Матеріал виготовлення | Поліестер, Фліс |
| Колір | Сірий |
| Особливості | Знімна подушка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 650 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид | Будиночки-лежаки |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 4 459 ₴







