
Будиночок для собак та котів 35x26x41 см сірий Trixie Kaline
- В наявності
- Код: 36341
1 689 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будь-який вихованець потребує окремого місця у будинку, де він зможе відпочивати, спати або ховатися від дітей і під час негоди на вулиці. Спеціально для цього відомий німецький бренд зоотоваров Trixie пропонує вам свою розробку - Будиночок Trixie «Kaline» 35 см / 26 см / 41 см (сірий), яка прослужить ідеальним притулком для вашого вихованця.
Основні переваги будиночка:
- Зроблений з високоякісних матеріалів
- Комфортний
- Безпечний для тварини
- Має багато простору
- М'який
- Гарний зовнішній вид
- Довговічний
- Стійкий
Будиночок Trixie «Kaline» 35 см / 26 см / 41 см (сірий) швидко стане улюбленим місцем вашого вихованця, він відпочиватиме з комфортом, що позитивно вплине на його настрій і самопочуття відповідно!
- структурована м'яка плюшева кришка
- пінопласт
- реверсивна подушка з двома варіантами виконання і наповнювачем з поліефірного флісу
- нековзне дно
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Будиночок |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Матеріал виготовлення | Поліестер, Фліс |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 410 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид | Будиночки-лежаки |
| Особливості | З бортами |
| Матеріал | Поліестер |
| Порода | Для дрібних порід |
- Ціна: 1 689 ₴



