
Туалет Природа Барсік з сіткою для котів 40х30х11 см
- В наявності
- Код: PR240380
268 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Глибокий туалет з сіткою дуже зручний у використанні, сітка оснащена спеціальними виступами, завдяки яким її зручно виймати. Матеріал, з якого виготовлені сітка і лоток, - первинний поліпропілен. Це дуже міцний довговічний пластик, який добре відмивається і не вбирає неприємні запахи. Доглядати за туалетом просто: достатньо мити після кожного використання.
Переваги туалету «Барсик»:
- зручна конструкція;
- чистота в оселі;
- економія на наповнювачах;
- довговічність;
- привабливий дизайн.
Матеріал: первинний поліпропілен.
Розмір: 40х30х11 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Туалет-лоток |
| Тип | Відкритий |
| Вид тварин | Кішки |
| Розмір породи тварин | Без обмежень |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Природа |
- Ціна: 268 ₴




