
Туалет Trixie Brisko для котів з бортами пластиковий 38х11х50 см
- В наявності
- Код: 40394
519 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Trixie Brisko Litter Tray – практичний та зручний туалет для котів. Цей лоток виготовлений із міцного пластику та має знімний бортик, який допомагає запобігати розсипанню наповнювача. Завдяки продуманій формі він легко миється та забезпечує комфортне користування для кота будь-якого віку.
Матеріал: пластик
Розмір: 38 × 12 × 50 см
Колір: в асортименті
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид | Туалет |
| Тип | Відкритий |
| Вид тварин | Кішки |
| Розмір породи тварин | Без обмежень |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 110 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 519 ₴






