
Будиночок для собак та котів 47x27x41 см коричневий Trixie Malu
- Немає в наявності
- Код: 36356*****
1 840 ₴
+380 (63) 020-26-52
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кожен вихованець потребує окремого місця у будинку, де він зможе відпочивати, спати або ховатися від дітей і під час негоди на вулиці. Спеціально для цього знаменитий німецький бренд зоотоваров Trixie пропонує вам свою розробку - Будиночок Trixie «Malu» 47 см / 27 см / 41 см (коричневий), яка прослужить ідеальним притулком для вашого друга.
Основні переваги будиночка:
- Зроблений з високоякісних матеріалів
- Комфортний
- Безпечний для тварини
- Має досить місця
- М'який
- Гарний зовнішній вид
- Довговічний
- Практичний
Будиночок Trixie «Malu» 47 см / 27 см / 41 см (коричневий) швидко стане фаворитним місцем вашого вихованця, він відпочиватиме з зручністю, що позитивно вплине на його настрій і самопочуття відповідно!
- Імітація жамші м'який структурований плюш
- Покриття з поліестеру
- наповнювач з флісу
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Будиночок |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Матеріал виготовлення | Поліестер, Фліс |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 410 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Поліестер |
- Ціна: 1 840 ₴


